Şahkulu Mah. İlk Belediye Cd. No:33-A Beyoğlu / İSTANBUL

Yeni Fabrikamız Hizmetinizde

Arnavutköy Taşoluk adresinde 2021 yılında inşaatına başladığımız yeni fabrikamızda üretim faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir.

Arnavutköy Taşoluk adresinde 2021 yılında inşaatına başladığımız yeni fabrikamızda üretim faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Yaklaşık 15.000 m2 kapalı alana sahip olan fabrikamızın üst katında düzenlenen showroom yakında faaliyete geçecektir.

Yurtiçi ve Yurtdışı müşterilerimizin siparişlerinin hızlı ve güvenli teslimatı için üretim bölümünde 51, depo sevkiyat bölümünde ise 17 personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Yeni alınan makina ve teçhizatımızla daha kaliteli üretim yaparak sektördeki yerimizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Loban Elektrik olarak hem bölge ekonomisine hem de ülke ekonomisine fayda sağlamaya devam edeceğiz.

Haberi Paylaşın:

Diğer Haberler

Atech 2022 Fuarı

Eraylar Elektrik olarak 17-20 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirilen 5.Uluslararası Akıllı Bina Teknolojileri Elektrik sistemleri Fuarına katıldık.

Devamı...

Bu web sitesi Google Analitik zorunlu çerezlerini kullanmaktadır. Zorunlu çerezler web sitesinin temel işlevlerinin çalışması için gerekli olduğu için tarayıcınız tarafından saklanır. Veri gizliliği politikamızı görmek için tıklayın.