Şahkulu Mah. İlk Belediye Cd. No:33-A Beyoğlu / İSTANBUL

Eraylar Elektrik 1999 yılında kurulmuş olup elektrik sektöründe emin adımlarla ilerleyerek bu alanda adından sıkça bahsedilen bir şirket olmuştur.

İlk zamanlar sadece pazarlama alanında faaliyet gösterirken 2006 yılından itibaren imalat sektöründe de yer almaya başlamıştır. Geniş ürün yelpazemiz içerisinde imalatını yaptığımız LED Ampul grubu, Aspiratör grubu, İç ve Dış Mekan Aydınlatma Ürünleri bulunmaktadır.

Türkiye’nin sayılı firmalarının ürünleri de ürün yelpazesinde yerini almaktadır. Ülkemizin hemen her bölgesinde hizmet verdiğimiz gibi, yaklaşık 25 ülkeye de ihracat yapmaktayız.

2022 Mayıs ayında yaşadığımız yangın felaketinden sonra taşındığımız yeni fabrikamızda geniş ürün çeşidiyle sektördeki varlığımızı devam ettirip, ülkemizin ekonomik kalkınmasında daha fazla pay sahibi olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz ve Değerlerimiz

Güvenli, kaliteli ve ekonomik ürün yelpazesini daha da geliştirerek, yenilikçi ve küresel trendlere uygun, özgün tasarımlar ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektöründe lider, ülkemizin gelişmesinde pay sahibi olmaktır.

Yenilikçi küresel trendlerle örtüşen, özgün ve kendi piyasa ölçütlerinde en kaliteli ve ekonomik ürünleri müşterilerine sunarak, faaliyet alanında değer yaratan, üreten ve tercih edilen iş ortağı olarak bulunduğumuz noktada kalıcı olmaktır.

Kalite Anlayışımız; Müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutan, müşteri odaklı satış stratejiler geliştirerek onların beklentilerini karşılayabilen, güvenilir, sürekli iyileştirme ile yaptığı ise maksimum katma değeri katan, çalışan memnuniyetine önem veren bir şirket olmaktır.

Sertifakalarımız

Bu web sitesi Google Analitik zorunlu çerezlerini kullanmaktadır. Zorunlu çerezler web sitesinin temel işlevlerinin çalışması için gerekli olduğu için tarayıcınız tarafından saklanır. Veri gizliliği politikamızı görmek için tıklayın.